Producent okien Ruda Śląska

Okna i drzwi EMV w Rudzie Śląskiej

Jesteśmy znanym i cenionym na rynku producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zagwarantować systemy okienne wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów na terenie całego miasta.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. EMV w Rudzie Śląskiej nie ma sobie równych!

W naszej ofercie znajdą Państwo bogatą gamę produktów o różnych wymiarach, kolorach i parametrach. Tak bogaty asortyment gwarantuje, że każdy Klient może otrzymać produkt, który będzie spełniał jego wymagania oraz może w pełni dopasować go do wyglądu inwestycji. Nasze okna, drzwi i zestawy rolet idealnie sprawdzają się zarówno w domach, mieszkaniach prywatnych, jak i firmach czy obiektach publicznych

Okna drewniane, aluminiowe i pvc oraz drzwi wejściowe to nie jedyne nasze produkty. Znajdą u na Państwo także drzwi tarasowe (przesuwne), zewnętrzne rolety, bramy garażowe, moskitiery, pergole oraz akcesoria okienne i system smart home. Zapewniamy także montaż.

Poznaj wszystkie produkty, skorzystaj z naszych usług i dołącz do grona zadowolonych Klientów!

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
drewniane i pvc ruda śląska

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne wyróżnia wysoka jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien i drzwi. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Realizacje

stolarka żaluzje
ruda śląska montaż okien
producent okien ruda śląska

Chcesz poznać naszą ofertę już teraz?
Skontaktuj się z przedstawicielem firmy!

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Systemy naszej stolarki okiennej to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej. Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed warunkami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, PCV czy PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc„, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  okna Ruda Śląska

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Rudzie Śląskiej?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice