Producent okien Bobrowniki

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Bobrowniki.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Bobrowniki

Zakup na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Bobrowniki
producent okien Bobrowniki
producent okien Bobrowniki
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się nasze systemy

  producent okien Bobrowniki

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Bobrownikach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o. ul. Wczasowa 733A 43-374 Buczkowice