Producent okien Bielsko-Biała

Okna i drzwi z Bielska-Białej

Jesteśmy producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem na rynku stolarki okiennej. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna wysokiej jakości oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. W swojej pracy nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować najlepsze jakościowo okna i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.

Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i skuteczną ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych. W naszej ofercie znajdują się okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe i rolety zewnętrzne, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy także wysokiej jakości montaż okien.

Zachęcamy do kontaktu i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien i drzwi 43-300 Bielsko-Biała okna aluminiowe

Zakup na długie lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszej stolarki. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację wszystkich oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego podczas produkcji stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem i kradzieżą.

Realizacje

bramy garażowe drzwi zewnętrzne okna aluminiowe zewnętrzne rolety aluminiowe
stolarka okienna pcv pvc bielsko
okna Bielsko-Biała

Chcesz poznać wycenę już teraz? Zapraszamy do kontaktu!

Okna i drzwi EMV to skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej. Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Bardzo często zapytania dotyczą “okien pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia “okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  okna Bielsko Biała oferty rolet zewnętrznych i montażu

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Bielsku-Białej?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja