Producent okien Śląsk

Jesteśmy producentem stolarki okiennej z bogatym doświadczeniem, którego charakteryzuje indywidualne podejście do każdej realizacji. Z pasją robimy to, co umiemy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna PCV i okna aluminiowe najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. 

W naszej ofercie znajdziesz bogaty wybór okien i drzwi, bram, drzwi garażowych, rolet zewnętrznych, pergoli i moskitier

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien drzwi wejściowe bramy garażowe

Zakup na długie lata

Okna to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien oraz energooszczędność. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Powszechnie wiadomo, że nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu. Montaż okien, który także się zajmujemy, wykonywany jest zgodnie ze wszystkimi standardami bezpieczeństwa.

Wykonane przez EMV SYSTEM

drzwi tarasowe drzwi wejściowe drzwi garażowe
woj śląskie aluminium okna drzwi rolety bramy garażowe
woj śląskie okna aluminium drzwi rolety zewnętrzne

Chcesz poznać wycenę już teraz? Złóż zapytanie! 

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

  śląskie okna woj śląskie

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Śląsku?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice