Producent okien Mikołów

EMV jest producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych zleceniodawców. Ty także możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów. 

Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania, wszystko to zgodnie z sztuką budowlaną. Producent stolarki okiennej EMV nie ma sobie równych w mieście Mikołów.

W naszej ofercie oprócz okien pcv znajdziesz także okna aluminiowe, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, moskitiery, systemy antywłamaniowe, a także montaż okien na terenie Śląska.

I Ty dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
w swojej ofercie producenta okien okna aluminiowe

Inwestycja na lata

Stolarka okienna to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym podczas produkcji stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

rolety okna drzwi, okien i drzwi stolarki aluminiowej
okna Mikołów 43-190 Mikołów
Okna Mikołów do Twojego domu
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej. Inaczej mówiąc – nasze systemy okienne skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć. Dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce poprawnym określeniem jest także „okna PCW” wynikające ze spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Okna Mikołów aluminium zapytanie

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Mikołowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice