Producent okien Mikołów

EMV jest producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych zleceniodawców. Ty także możesz dołączyć do grona naszych zadowolonych klientów. 

Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę, bezpieczeństwo i komfort użytkowania, wszystko to zgodnie z sztuką budowlaną. Producent stolarki okiennej EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Mikołów.

W naszej ofercie oprócz okien pcv znajdziesz także drzwi zewnętrzne, drzwi garażowe, bramy, rolety zewnętrzne, moskitiery, systemy antywłamaniowe, a także montaż na terenie Śląska.

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent stolarki aluminiowej rolety i bramy

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym podczas produkcji stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Projekty

rolety okna drzwi, producent okien drzwi
okna Mikołów 43-190 Mikołów
Okna Mikołów rolet
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia “okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Okna Mikołów aluminium zapytanie

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Mikołowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja