Producent okien Buczkowice

Jesteśmy producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Buczkowice.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Buczkowice

Inwestycja na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Projekty

producent okien Buczkowice
producent okien Buczkowice
producent okien Buczkowice
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się systemy okienne EMV

  producent okien Buczkowice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Buczkowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o. ul. Wczasowa 733A 43-374 Buczkowice