Producent okien Sosnowiec

EMV jest producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zapewnić systemy okienne wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent stolarki okiennej EMV nie ma sobie równych. Ty także dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów! 

W naszej ofercie oprócz systemów okiennych znajdziesz także drzwi zewnętrzne, drzwi garażowe, bramy, rolety zewnętrzne, moskitiery 

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien i drzwi okna sosnowiec

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

okna drzwi
drzwi balkonowe drzwi garażowe
drzwi i okucia dla klientów
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, PCV czy PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi klienci pytają o „pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  drzwi

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Sosnowcu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice