Producent okien Sławków

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy element, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Sławków.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Sławków

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Wykonane

producent okien Sławków
producent okien Sławków
producent okien Sławków
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie zabezpieczają przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także “okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Sławków

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Sławkowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja