Producent okien Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Dąbrowa Górnicza.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Dąbrowa Górnicza

Zakup na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Projekty

producent okien Dąbrowa Górnicza
producent okien Dąbrowa Górnicza
producent okien Dąbrowa Górnicza
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Dąbrowa Górnicza

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Dąbrowej Górcznej?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o. ul. Wczasowa 733A 43-374 Buczkowice