Producent okien Knurów

EMV jest producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów. Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Knurów.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Knurów

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Wykonane

producent okien Knurów
producent okien Knurów
producent okien Knurów
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Knurów

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Knurowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o. ul. Wczasowa 733A 43-374 Buczkowice