Producent okien Gorzów

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design.

Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. 

W naszej ofercie znajdziesz okna aluminiowe, okna plastikowe, drzwi przesuwne, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne. Zapewniamy również profesjonalny montaż okien.  

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
Producent okien i drzwi

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Realizacje

ogrody zimowe ceny okien
rolety nadstawne
nowoczesne trendy w budownictwie
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Zaufaj profesjonalistom

Zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz. EMV to wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście do każdej inwestycji i najwyższą jakość oferowanych produktów. 

 

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

CIEKAWOSTKA
Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  Producent okien dobrej jakości nowe budownictwo

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Gorzowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice