Producent okien Kokotów

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy element, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Kokotów.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Kokotów

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

producent okien Kokotów
producent okien Kokotów
producent okien Kokotów
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyczyn. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź nasze systemy okienne

  producent okien Kokotów

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Kokotowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice