Producent okien Kraków

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design.

Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem.

W naszej ofercie znajdują się najwyższej jakości okna energooszczędne, okna plastikowe, okna aluminiowe, okna PCV, drzwi zewnętrzne, drzwi tarasowe, drzwi przesuwne, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, pergole i wiele innych. Zapewniamy także profesjonalny montaż okien na terenie Krakowa.

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Kraków

Zakup okien i drzwi
na długie lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna i drzwi cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów. Produkty dostępne są w szerokiej gamie kolorów i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

drzwi wejściowe, bramy garażowe i okna Kraków
Producent drzwi PCV i okien PCV
zamów stolarkę okienną i stolarkę aluminiową
montaż okien i bram garażowych
lider w branży okiennej
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Stolarka okienna bogata w walory estetyczne

Szukasz sprawdzonego producenta okien? Zaufaj EMV System. Zapewniamy nie tylko wysokiej jakości okna, które doskonale sprawdzą się w Twoim domu, ale także fachowe doradztwo, bezpłatny pomiar i konkurencyjne ceny. Z nami stworzysz swój wymarzony dom!

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to:
– gwarancja szczelności konstrukcji,
– energooszczędności,
– doskonała izolacja akustyczna.

Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się nasze systemy

  producent okien Kraków

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Krakowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice