Producent okien Grojec

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Grojec.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Grojec

Inwestycja na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Grojec
producent okien Grojec
producent okien Grojec
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie chronią przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Dowiedz się czym różnią się nasze systemy

  producent okien Grojec

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Grojcu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice