Producent okien Szaflary

Jesteśmy producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, dzięki temu produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych zleceniodawców.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Szaflary.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Szaflary

Inwestycja na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Szaflary
producent okien Szaflary
producent okien Szaflary
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się systemy okienne

  producent okien Szaflary

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Szaflarach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice