Producent okien Mszana Dolna

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Mszana Dolna.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Mszana Dolna

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Mszana Dolna
producent okien Mszana Dolna
producent okien Mszana Dolna
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Mszana Dolna

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Mszanie Dolnej?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice