Producent okien Kozy

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co umiemy najlepiej, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów. Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Kozy.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Kozy

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

producent okien Kozy
producent okien Kozy
producent okien Kozy
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Dowiedz się czym różnią się nasze systemy

  producent okien Kozy

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Kozach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o. ul. Wczasowa 733A 43-374 Buczkowice