Producent okien Bytom

Najlepszy producent stolarki okiennej w Twojej okolicy

Jesteśmy producentem okien i drzwi z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co do nas należy, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. EMV nie ma sobie równych, nawet w Bytomiu.

Oferujemy także drzwi wejściowe, drzwi tarasowe (w tym przesuwne), bramy garażowe, rolety zewnętrzne, pergole oraz moskitiery. Poznaj wszystkie rodzaje naszych produktów 

Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
okna drewniane drzwi zewnętrzne bramy i rolety do Twojego domu

Inwestycja na lata

Okna to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do produkcji wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Kilka naszych realizacji

producent okien bytom
oferujemy okna przesuwne
zakup rolet dla każdego klienta
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie zabezpieczają przed warunkami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

PVC, PCV czy PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  okno aluminiowe stolarki

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Bytomiu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice