Producent okien Krzeszowice

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki temu produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Krzeszowice.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Krzeszowice

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Krzeszowice
producent okien Krzeszowice
producent okien Krzeszowice
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź nasze systemy okienne

  producent okien Krzeszowice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Krzeszowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice