Producent okien Nowy Targ

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dzięki temu produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design.

Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. 

W naszej ofercie znajdziesz okna aluminiowe, PCV i plastikowe, drzwi wejściowe, bramy garażowe, rolety zewnętrzne, pergole i wiele innych produktów. Zapewniamy także montaż okien na terenie Nowego Targu i okolicznych miejscowości.

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
Okna Nowy Targ okna w różnych wariantach

Zakup na długie lata

Zakup okien i drzwi to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Realizacje

stolarka aluminiowa 34-400 Nowy Targ
Nowy Targ okna drzwi zewnętrzne rolety nadstawne
producent stolarki okiennej i bram garażowych
w naszej ofercie znajdą państwo szeroki wybór
Okna Nowy Targ
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej. Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

CIEKAWOSTKA
Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Nowy Targ

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Nowym Targu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice