Producent okien Lubliniec

Okna EMV System

EMV jest producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki temu produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne.

Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Oprócz najwyższej jakości produktu, w naszej ofercie jest także montaż okien w Lublińcu.

Zakup okien to bardzo ważna inwestycja. Zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku! 

Poznaj nasze rozwiązania i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Chcesz poznać wycenę okien już teraz?

42 700 Lubliniec okna drzwi okno

Inwestycja na długie lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych produktów. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak poczucie bezpieczeństwa. Doskonale jesteśmy tego świadomi, dlatego do wyprodukowania naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

rolety okna lubliniec 42 700 Lubliniec
montaż na terenie Lublińca dobre okna
okna pcv dla klientów naszą firmą

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej. Oznacza to, że wykonana przez nas stolarka okienna skutecznie chroni przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć oraz ogranicza odgłosy pochodzące z zewnątrz. Z kolei dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwala obniżyć rachunki za ogrzewanie. Zapewniamy wyłącznie najlepsze rozwiązania!

Okna PVC – nazewnictwo

Właściwie powinno używać się określenia „pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  zapoznaj się z naszą ofertą bramy moskitiery

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Lublińcu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice