Producent okien Lubliniec

Okna i drzwi zewnętrzne EMV System

EMV jest producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki temu produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent okien i drzwi EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Lubliniec. Oprócz najwyższej jakości produktu, oferujemy także montaż okien w Lublińcu.

Zakup stolarki okiennej to bardzo ważna inwestycja. Zadzwoń do nas, a przygotujemy dla Ciebie najlepszą ofertę na rynku! 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?

okna drzwi Lubliniec okna drzwi

Inwestycja na długie lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych produktów. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien i drzwi stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

montaż drzwi zewnętrzne i rolety na okna na rynku w Lublińcu
stolarka rolety montaż na terenie Lublińca
okna pcv i drewniane rolety bramy do Twojego domu
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej. Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

PVC, PCV czy PCW?

Bardzo często nasi zleceniobiorcy na terenie Lublińca pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia “pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także “PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Lublińcu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja