Producent okien Koniecpol

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Koniecpol.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Koniecpol

Inwestycja na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Koniecpol
producent okien Koniecpol
producent okien Koniecpol
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji akustycznej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Bardzo często nasi klienci pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia “okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również “okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Koniecpol

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Koniecpolu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja