Producent okien Mysłowice

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Mysłowice.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Mysłowice

Zakup na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Projekty

producent okien Mysłowice
producent okien Mysłowice
producent okien Mysłowice
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie zabezpieczają przed warunkami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Najczęściej nasi klienci pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Mysłowice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Mysłowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja