Producent okien Gorlice

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Gorlice.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Gorlice

Zakup na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Projekty

producent okien Gorlice
producent okien Gorlice
producent okien Gorlice
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Gorlice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Gorlicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice