Producent okien Orzesze

EMV jest producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co umiemy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Orzesze.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Orzesze

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Orzesze
producent okien Orzesze
producent okien Orzesze
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji akustycznej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Orzesze

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Orzeszu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja