Producent okien Pszów

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Pszów.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Pszów

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

producent okien Pszów
producent okien Pszów
producent okien Pszów

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź nasze systemy okienne

  producent okien Pszów

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Pszowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice