Producent okien Pszów

Jesteśmy producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Pszów.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Pszów

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Pszów
producent okien Pszów
producent okien Pszów
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Pszów

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Pszowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja