Producent okien Bieruń

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Bieruń.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Bieruń

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Projekty

producent okien Bieruń
producent okien Bieruń
producent okien Bieruń
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna to nie lada problem. Najczęściej nasi klienci pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Bieruń

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Bieruniu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja