Producent okien Bieruń

EMV jest producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy element, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Bieruń.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Bieruń

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Bieruń
producent okien Bieruń
producent okien Bieruń

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Dowiedz się czym różnią się systemy okienne

  producent okien Bieruń

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Bieruniu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice