Producent okien Rybnik

Producent okien i drzwi w mieście Rybnik

EMV jest największym producentem okien pcv na rynku. Robimy to, co do nas należy, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie procesu przygotowawczego i produkcyjnego stolarki okiennej dbamy o każdy element, aby zagwarantować produkty najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich klientów.

Poprzez innowacyjne rozwiązania techniczne zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent EMV nie ma sobie równych.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości okna, drzwi zewnętrzne, balkonowe, tarasowe i przesuwne oraz bramy garażowe. Nasz asortyment wzbogacony został także o rolety zewnętrzne, pergole, moskitiery, akcesoria okienne oraz rozwiązania smart home. Oprócz tego zapewniamy montaż okien i drzwi. Wybierz naszą kompleksową obsługę! 

Wszystkim naszym klientom oferujemy:

– fachowe doradztwo,
– atrakcyjne ceny,
– bezpieczeństwo użytkowania.

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
okna rybnik okna aluminiowe drzwi pcv

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. Dlatego wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Okna i drzwi z myślą o
 bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. W związku z tym do produkcji naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Realizacje

stolarka aluminiowa okna plastikowe z okolic Rybnika
stolarka aluminiowa aluminium
montaż rolety bramy
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna i drzwi to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej. Nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

PVC, PCV czy PCW?

Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  okucia aluminium

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Rybniku?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice