Producent okien Nowy Sącz

Jesteśmy producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne.

Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.

Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. 

W naszej ofercie znajdziesz okna, drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, rolety, zewnętrzne, pergole i wiele innych. Zapewniamy również montaż na terenie Nowego Sącza.

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
Okna Nowy Sącz

Zakup na długie lata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem. Nasza stolarka okienna to idealne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Projekty

producent okien i bram garażowych Nowy Sącz
producent okien w Nowym Sączu
komfortowa obsługa w miejscowości Nowy Sącz
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

CIEKAWOSTKA

 

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Nowy Sącz

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Nowym Sączu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice