Producent okien Toszek

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Toszek.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Toszek

Zakup na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Projekty

producent okien Toszek
producent okien Toszek
producent okien Toszek

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyczyn. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się systemy okienne

  producent okien Toszek

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Toszkach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice