Producent okien Pyrzowice

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Pyrzowice.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Pyrzowice

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Pyrzowice
producent okien Pyrzowice
producent okien Pyrzowice

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Pyrzowice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Pyrzowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice