Producent okien Ustroń

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dzięki temu produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zagwarantować okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Ustroń.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Ustroń

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Ustroń
producent okien Ustroń
producent okien Ustroń
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi klienci pytają o “okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia “okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Ustroń

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Ustroniu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja