Producent okien Czechowice-Dziedzice

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Czechowice-Dziedzice.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Czechowice-Dziedzice

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Czechowice-Dziedzice
producent okien Czechowice-Dziedzice
producent okien Czechowice-Dziedzice

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Dowiedz się czym różnią się systemy okienne

  producent okien Czechowice-Dziedzice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Czechowicach-Dziedzicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice