Producent okien Wodzisław Śląski

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co do nas należy, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych zleceniodawców.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Wodzisław Śląski.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Wodzisław Śląski

Inwestycja na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Wykonane

producent okien Wodzisław Śląski
producent okien Wodzisław Śląski
producent okien Wodzisław Śląski
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia “okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Wodzisław Śląski

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Wodzisławiu Śląskim?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja