Producent okien Wisła

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Wisła.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Wisła

Zakup na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Wisła
producent okien Wisła
producent okien Wisła

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Dowiedz się czym różnią się nasze systemy

  producent okien Wisła

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Wiśle?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice