Producent okien Brzesko

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Brzesko.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Brzesko

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

producent okien Brzesko
producent okien Brzesko
producent okien Brzesko
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Brzesko

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Brzesku?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice