Producent okien Zakliczyn

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Zakliczyn.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Zakliczyn

Inwestycja na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Zakliczyn
producent okien Zakliczyn
producent okien Zakliczyn
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się systemy okienne EMV

  producent okien Zakliczyn

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Zakliczynie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice