Producent okien Bolesław

Jesteśmy producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co umiemy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Bolesław.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Bolesław

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

producent okien Bolesław
producent okien Bolesław
producent okien Bolesław
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Oznacza to, że nasze okna skutecznie zabezpieczają przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Dowiedz się czym różnią się systemy okienne

  producent okien Bolesław

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Bolesławiu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice