Producent okien Tarnowskie Góry

EMV jest producentem systemów okiennych, którego charakteryzuje wieloletnie doświadczenie. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów w Tarnowskich Górach.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Tarnowskie Góry.

Solidne okna i szybkie terminy realizacji to nasza specjalność! Oprócz tego w naszej ofercie znajdziesz także drzwi zewnętrzne, bramy garażowe, bramy wjazdowe, rolety czy pergole, a także montaż na terenie miasta Tarnowskie Góry.

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?

42 600 Tarnowskie Góry drzwi pcv

Zakup na długie lata

Okna i drzwi to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Wykonane

bramy garażowe okna drzwi zewnętrzne
Tarnowskie Góry okna i drzwi zewnętrzne
okna drzwi stolarka aluminiowa w Tarnowskich Górach
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności dźwiękowej. Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyczyn. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  stolarka aluminiowa Tarnowskie Góry okna drzwi Tarnowskie Góry

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Tarnowskich Górach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice