Producent okien Wojkowice

EMV jest producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z pasją robimy to, co do nas należy, dzięki temu produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Wojkowice.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Wojkowice

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Realizacje

producent okien Wojkowice
producent okien Wojkowice
producent okien Wojkowice

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Wojkowice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Wojkowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice