Producent okien Katowice

Okna i drzwi Katowice

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem.
Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Oprócz tego EMV System zapewnia także montaż okien i drzwi. Nie idziemy na skróty! Podczas wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców. 

Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Katowice. Jesteśmy najlepszych producentem stolarki okiennej na rynku! Oferujemy okna energooszczędne, drzwi zewnętrzne, bramy i rolety do domu lub firmy, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów na rynku. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

 

 

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Katowice okien pcv okna katowice roletry

Inwestycja na długie lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość materiałów i bezproblemową eksploatację. To obecnie najlepsze połączenie na rynku.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Systemy okienne, drzwi i bramy Katowice

Realizacje

producent okien pcv rolety montaż okien pcv okien i drzwi
producent okien pcv okna drzwi okna drzwi oknach aluminiowe
producent okien pcv oknami okno okno
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji dźwiękowej. Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz. EMV System to producent stolarki okiennej, który zapewnia okna energooszczędne najwyższej jakości.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego została wykonana stolarka okienna to nie lada wyczyn. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego są one wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także „PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Katowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja

  Producent okien Częstochowa | Producent okien Katowice | Producent okien Rybnik