Producent okien Olkusz

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co do nas należy, dzięki czemu produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Olkusz.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Olkusz

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Olkusz
producent okien Olkusz
producent okien Olkusz
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada problem. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Olkusz

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Olkuszu?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice