Producent okien Jabłonka

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesne trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Jabłonka.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Jabłonka

Inwestycja na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas produkcji naszych okien. Dzięki temu możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Wykonane

producent okien Jabłonka
producent okien Jabłonka
producent okien Jabłonka
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności dźwiękowej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawna nazwa, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyczyn. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest międzynarodowym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź systemy naszych okien

  producent okien Jabłonka

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Jabłonce?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice