Producent okien Piekary Śląskie

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co potrafimy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Piekary Śląskie.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Piekary Śląskie

Inwestycja na długielata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien wykorzystujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Piekary Śląskie
producent okien Piekary Śląskie
producent okien Piekary Śląskie

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze okna skutecznie chronią przed czynnikami pogodowymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Dowiedz się czym różnią się systemy okienne EMV

  producent okien Piekary Śląskie

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Piekarach Śląskich?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice