Producent okien Jastrzębie-Zdrój

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z pasją robimy to, co umiemy najlepiej, w związku z tym produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy szczegół, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Jastrzębie-Zdrój.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Jastrzębie-Zdrój

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Projekty

producent okien Jastrzębie-Zdrój
producent okien Jastrzębie-Zdrój
producent okien Jastrzębie-Zdrój
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze okna to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacji akustycznej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także “okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Jastrzębie-Zdrój

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Jastrzębiu-Zdroju?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja