Producent okien Jastrzębie-Zdrój

EMV jest producentem systemów okiennych z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz osiągamy najlepsze wartości izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, ciszę i bezpieczeństwo. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Jastrzębie-Zdrój.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Jastrzębie-Zdrój

Inwestycja na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Bardzo dobrze jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, które ochronią Cię przed włamaniem.

Projekty

producent okien Jastrzębie-Zdrój
producent okien Jastrzębie-Zdrój
producent okien Jastrzębie-Zdrój

Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem „okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź nasze systemy okienne

  producent okien Jastrzębie-Zdrój

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Jastrzębiu-Zdroju?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice