Producent okien Szczyrk

Jesteśmy producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, dzięki temu produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze parametry izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy element, aby zapewnić okna najwyższej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych klientów.
Poprzez połączenie najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Szczyrk.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Szczyrk

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na wiele lat. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do wyprodukowania naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Szczyrk
producent okien Szczyrk
producent okien Szczyrk
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami pogodowymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest także “okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Szczyrk

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Szczyrku?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja