Producent okien Blachownia

EMV jest producentem okien z wieloletnim doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej jakości oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! Podczas całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić oczekiwania wszystkich naszych zleceniodawców.
Dzięki połączeniu najnowocześniejszych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Blachownia.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Blachownia

Zakup na lata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas okna cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które uchronią Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Blachownia
producent okien Blachownia
producent okien Blachownia
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Producent okien EMV to gwarancja nieprzepuszczalnej konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności akustycznej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie zabezpieczają przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, nie zdając sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Blachownia

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Blachowni?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja