Producent okien Jordanów

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z ogromnym zaangażowaniem robimy to, co potrafimy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o nowoczesny design. Nie idziemy na żadne ustępstwa! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o każdy szczegół, aby zagwarantować okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, spokój i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Jordanów.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Jordanów

Zakup na długielata

Zakup okien to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas systemy okienne charakteryzuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację oferowanych przez nas produktów.

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie daje takiego komfortu życia jak świadomość bezpieczeństwa. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, dlatego do produkcji naszych okien wykorzystujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Realizacje

producent okien Jordanów
producent okien Jordanów
producent okien Jordanów
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacyjności akustycznej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie chronią przed warunkami atmosferycznymi, takimi jak mocny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, pozwalają obniżyć opłaty za ogrzewanie oraz ograniczają hałasy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna stanowi nie lada wyzwanie. Najczęściej nasi zleceniobiorcy pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest nieprawidłowe i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno używać się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest również „okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Sprawdź nasze systemy okienne

  producent okien Jordanów

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Jordanowie?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice