Producent okien Żarki

Jesteśmy producentem okien z bogatym doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co do nas należy, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz osiągamy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie wszystkich etapów przygotowawczych i produkcyjnych dbamy o nawet najdrobniejszy element, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania nawet najbardziej wymagających zleceniodawców.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych zapewniamy ciepło, ciszę i ochronę przed włamaniem. Producent okien EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Żarki.
Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Żarki

Zakup na długielata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na długie lata. Dlatego też wszystkie produkowane przez nas okna wyróżnia najwyższa jakość profili i materiałów, wykorzystanych podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

W trosce o Twoje bezpieczeństwo

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do produkcji naszych okien stosujemy odpowiednie systemy zabezpieczające, dzięki którym nikt nie włamie się do Twojego domu.

Wykonane

producent okien Żarki
producent okien Żarki
producent okien Żarki
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczne zabezpieczenie przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, energooszczędności, a także izolacyjności akustycznej.Oznacza to, że nasze systemy okienne skutecznie chronią przed czynnikami atmosferycznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu współczynnikowi utraty ciepła, umożliwiają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Nazewnictwo materiału, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyczyn. Bardzo często nasi zleceniobiorcy pytają o “okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę jest błędnym połączeniem polskiej i angielskiej formy. Prawidłowo powinno posługiwać się określeniem “okna pvc”, które jest ogólnym skrótem od nazwy materiału, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce prawidłowym określeniem jest również “okna PCW” wynikające z spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  producent okien Żarki

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Żarkach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice

  Zasięg działania | Ostatnia aktualizacja