Producent okien Michałowice

Jesteśmy producentem systemów okiennych z wieloletnim doświadczeniem. Z zamiłowaniem robimy to, co umiemy najlepiej, dlatego produkujemy okna najwyższej klasy oraz uzyskujemy najlepsze współczynniki izolacyjne, a wszystko to w oparciu o najnowocześniejsze trendy architektoniczne. Nie idziemy na skróty! W trakcie całego procesu przygotowawczego i produkcyjnego dbamy o każdy element, aby zapewnić okna wysokiej jakości i gwarancję bezpieczeństwa oraz spełnić wymagania wszystkich naszych zleceniodawców.
Dzięki połączeniu innowacyjnych rozwiązań technicznych gwarantujemy ciepło, spokój i bezpieczeństwo. Producent systemów okiennych EMV nie ma sobie równych, nawet w takim mieście jak Michałowice.

Chcesz poznać wycenę już teraz?
producent okien Michałowice

Zakup na lata

Zakup stolarki okiennej to inwestycja na wiele lat. W związku z tym wszystkie produkowane przez nas systemy okienne cechuje najwyższa jakość profili i materiałów, które zostały wykorzystane podczas procesu produkcji naszych okien. To właśnie dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość wykonania, wytrzymałość i bezproblemową eksploatację .

Z myślą o Twoim bezpieczeństwie

Nic nie zapewnia takiego komfortu życia jak bezpieczeństwo. Doskonale jesteśmy świadomi tego sprawę, w związku z tym do wyprodukowania naszych okien stosujemy najlepsze systemy zabezpieczające, które zabezpieczą Cię przed włamaniem.

Wykonane

producent okien Michałowice
producent okien Michałowice
producent okien Michałowice
Chcesz poznać wycenę już teraz?

Skuteczna ochrona przed przenikaniem ciepła

Nasze systemy okienne to gwarancja szczelności konstrukcji, ekonomiczności, a także izolacji dźwiękowej.Inaczej mówiąc nasze systemy okienne skutecznie chronią przed warunkami zewnętrznymi, takimi jak silny wiatr czy wilgoć, dzięki możliwie najniższemu parametrowi przenikania ciepła, pozwalają obniżyć rachunki za ogrzewanie oraz ograniczają odgłosy pochodzące z zewnątrz.

Okna PVC, okna PCV czy okna PCW?

Poprawne określenie, z którego zostały wykonane okna to nie lada wyczyn. Bardzo często nasi klienci pytają o „okna pcv”, jednak nie zdają sobie sprawy, że określenie to jest niepoprawne i tak naprawdę wynika z błędnego połączenia polskiej i angielskiej formy. Właściwie powinno stosować się określenia „okna pvc”, które jest uniwersalnym skrótem od nazwy tworzywa, z jakiego okna są wykonane, czyli polyvinyl chloride. W Polsce popranym określeniem jest także „okna PCW” pochodzące od spolszczonej nazwy materiału, czyli polichlorku winylu.

  Czym różnią się nasze systemy

  producent okien Michałowice

  Szukasz idealnych okien dla swojego domu w Michałowicach?

  Zadzwoń

  E-mail

  Nasza siedziba

  EMV Giessler Group Polska Sp. z o.o.
  ul. Wczasowa 733A
  43-374 Buczkowice